Спостерігачі ООН виїхали для розслідування повідомлень про масові вбивства в сирійському Тремсеху

Субота 14 липня 2012 15:33

Спостерігачі Організації Об'єднаних націй (ООН) сподіваються, що їх допустять в сирійський населений пункт Тремсех для розслідування повідомлень про масові вбивства, передає ВВС. Колона з трьох машин з групою спостерігачів виїхала 14 липня 2012 р. з Дамаску в Тремсех, який знаходиться в 25 км на північний захід від м. Хама.

Із засудженням масового вбивства в ніч на 13 липня ц.р. в Тремсеху, де, за непідтвердженими даними, загинули більше 220 осіб, вже виступили лідери різних країн і міжнародних організацій, зокрема США.

Тим часом влада Сирії повідомила, що мала місце антитерористична операція, ініційована у відповідь на звернення по допомогу жителів селища, які піддавалися різним видам злочинних дій з боку озброєних терористів. Операція пройшла без жертв серед населення, потім в ході огляду притулків терористів в них були виявлені камери, де катували і вбивали викрадених громадян, там же були знайдені тіла жертв бойовиків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся