На створення індустріального парку "Рогань" в Харківській обл. у 2008-2012 рр. планується залучити 1,5 млрд дол. інвестицій.

Депутати Харківської обласної ради затвердили Програму створення індустріального парку "Рогань" в Харківській області. Як повідомив перший заступник начальника головного управління зовнішньоекономічних зв"язків та євроінтеграції Михайло Камаса, для забезпечення реалізації створення "Рогані" необхідно утворити підприємство комунальної власності із статутним фондом в 50 тис. грн. М.Камас також зазначив, що у 2008-2012 рр. до індустріального парку планується залучити 150 фірм для реалізації їхніх інвестиційних проектів з розміщенням їхніх виробничих і офісних будівель на території промислового парку, забезпечити загальну суму інвестицій 1,5 млрд дол., а також створити на території промислового парку 10 тис. нових робочих місць. Програму створення індустріального парку планується фінансувати за рахунок позабюджетних коштів і фінансової підтримки програм міжнародної технічної допомоги Україні, а також доходів від надання заснованим комунальним підприємством послуг потенційним інвесторам і використання ним інших сучасних фінансових інструментів, повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся