На порядок денний засідання Київміськради винесено питання прийняття нового регламенту та створення постійно діючих комісій.

На порядок денний пленарного засідання другої сесії київської міської ради 6 скликання винесено 2 основних питання – це питання прийняття нового регламенту Київради та створення постійно діючих комісій. Про це повідомив сьогодні на брифінгу секретар Київради Олесь Довгий, передає кореспондент РБК-Україна. Він зазначив, що проект регламенту та проект рішення про створення постійних комісій Київради мають компромісний характер. За його словами, за проектом регламенту не звітували тільки представники блоку Катеринчука, які не були присутні при його розробці, а у представників блоку В.Кличка виникли зауваження. О.Довгий повідомив, що основою нового регламенту є відповідальність і гласність, а також необхідність інформування громадськості про всі рішення, які приймаються Київрадою. Також відповідно до регламенту жодне питання не може ставитися на голосування " з голосу". Ставити питання на голосування має право тільки головуючий на засіданні. Він також зазначив, що відповідно до нового регламенту усі земельні і майнові питання вимагають обов"язкової фотофіксації.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся