На відкритті фондових торгів в США 27 квітня очікується зниження провідних індексів.

На відкритті фондових торгів в США 27 квітня 2010 р. очікується зниження провідних індексів, на що указує негативна динаміка ф'ючерсів на біржові індекси, повідомляє РБК. Песимістичні прогнози інвесторів пов'язані з наміченим на сьогодні відкриттям засідання за наслідками розслідування сенату відносно інвестиційного банку Goldman Sachs. Увага інвесторів буде також прикована до численних корпоративних новин у зв'язку з публікацією квартальної звітності крупними різнопрофільними компаніями. Крім того, інвестори за традицією проявляють обережність напередодні рішення Федеральної резервної системи (ФРС) по обліковій ставці. Дводенне засідання ФРС відкривається сьогодні, рішення і коментарі ФРС будуть опубліковано 28 квітня ц.р.

Негативним фоном для відкриття торгів виступають призначені на сьогодні слухання в сенаті США у справі Goldman Sachs. Перед сенаторами з'являться глава Goldman Sachs Ллойд Бланкфейн і трейдер Фабріс Турре, що здобув скандальну популярність у зв'язку із звинуваченнями Комісії з цінних паперів США (SEC) в шахрайстві. Раніше стало відомо, що слідчий комітет сенату США не тільки погодився з виводами SEC, але і має намір пред'явити Goldman Sachs нові звинувачення в грі проти своїх клієнтів.

Падіння індексів можуть стримати сприятливі корпоративні новини. Цілий ряд компаній опублікували сьогодні позитивні фінансові звіти. Зокрема виросли очікування інвесторів відносно Veeco Instruments Inc., провідного постачальника устаткування для дослідження поверхні на нанорівні. Активні торги очікуються також по акціях американської хімічної компанії E.І.du Pont de Nemours and Company (Dupont), прибуток якої перевищив консенсус-прогнози аналітиків.

Американський автомобільний концерн Ford також представив кращу, ніж очікувалося, чистий прибуток за I квартал 2010 р. Ford показав чистий прибуток у розмірі 2,09 млрд дол. проти чистих збитків за той же період минулого року у розмірі 1,43 млрд дол. Свої фінансові показники також сьогодні опублікували гірничодобувна компанія Newmont Mining і оператор грошових переказів Western Union.

За станом на 15:23 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones знизилися на 11 пунктів (-0,1%), на індекс S&p - на 5,1 пункту (-0,42%), на індекс Nasdaq - на 4,75 пункту (-0,23%).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся