На відкритті фондових торгів в США 13 січня очікується різноспрямована зміна провідних індексів.

На відкритті фондових торгів в США 13 січня 2010 р. очікується різноспрямована зміна провідних індексів на тлі макроекономічних новин. З трепетом інвестори очікують публікації низки макроекономічних показників, які можуть пролити світло на нинішній стан американської економіки. Зокрема, сьогодні будуть опубліковані дані про динаміку цін на імпортні товари і послуги в грудні 2009 р. (аналітики прогнозували, що в місячному численні даний показник не зміниться), а також на експорт. Крім цього очікується публікація даних про кількість первинних вимог з виплати допомоги з безробіття за минулий тиждень (прогноз аналітиків - 437 тис.), динаміка об'єму роздрібних продажів в США в грудні 2009 р. (прогноз аналітиків - зростання на 0,4% в місячному численні) і дані про динаміку запасів вироблених товарів, комплектуючих і напівфабрикатів на складах США за листопад 2009 р. (прогноз аналітиків - зростання на 0,2% в місячному численні).

У перші години торгів можуть подорожчати акції фінансової компанії Labranche & Co., що займається торгівлею опціонами і ф'ючерсами, оскільки керівництво компанії заявило про досягнення операції з продажу підрозділів в Нью-Йорку британської Barclays Plc. Також можуть вирости котирування найбільшого в світі виробника мікросхем для ПК Intel Corp., який опублікує свою фінансову звітність за минулий рік після завершення торгової сесії.

Станом на 15:13 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones знизилися на 6 пунктів (-0,06%), на індекс Nasdaq - на 3,75 пункту (-0,2%), на індекс S&Р виросли на 1,3 пункту (+0,11%).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся