RU

На Філіппінах виявлені тіла 21 убитого заручника.

На півдні Філіппін виявлені тіла вбитих заручників, захоплених раніше сьогодні озброєними бандитами. За словами представника військового відомства Філіппін Ромера Браунера, серед жертв - 13 жінок і 8 чоловіків. Їх тіла були знайдені в районі Ампатуан, передає Associated Press.
Особи злочинців поки не встановлені, проте філіппінська влада вважає, що вони є соратниками одного з місцевих політиків. На думку влади, заручники були захоплені для того, щоб перешкодити опонентам цього політика виставити свої кандидатури на загальних і місцевих виборах, які пройдуть на Філіппінах наступного року.
Напередодні виборів на півдні Філіппін традиційно виникають збройні конфлікти, оскільки в цьому регіоні знаходиться велика кількість збройних мусульманських повстанців і прихильників різних політичних рухів.