ru ua

На виборчу кампанію кандидати по мажоритарних округах витрачають мінімум по 5 млн грн, - Єфремов

На виборчу кампанію кандидати по мажоритарних округах витрачають мінімум по 5 млн грн. Про це під час прес-конференції заявив глава фракції Партії регіонів (ПР) Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні неможливо сказати, скільки коштів витрачено на виборчу кампанію за партійними списками ... Звичайно, цифру більш-менш точну можна назвати за кілька днів після виборів, коли будуть проведені всі підрахунки ... Що стосується кандидатів від мажоритарних округів, ми можемо умовно порахувати їх витрати. Мінімальна сума людини, яка проводить передвиборну кампанію, забезпечує виконання всіх зобов'язань перед виборцями і спостерігачами, думаю це в рамках 5 млн грн на одного кандидата", - зазначив він.

За його словами, основні витрати йдуть по мас-медійного обслуговування передвиборної кампанії. Він нагадав, що на кожному окрузі два-три людини ведуть боротьбу за місце в парламенті: "Якщо ви помножите на 225 округів, отримаєте приблизну цифру, скільки витрачають на передвиборну кампанію в цілому по нашій державі".

Читайте також: ЦВК оголосила попередження кандидату в нардепи Андрієвському за використання інших засобів, крім встановлених законом, для фінансування агітації