На кордоні з РФ обладнано 112 бліндажів і викопано 12 км траншей, - Держприкордонслужба

На кордоні України з Росією обладнано 112 бліндажів і викопано майже 12 км траншей.

На кордоні України з Росією обладнано 112 бліндажів і викопано майже 12 км траншей. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"На сьогодні силами органів охорони державного кордону у взаємодії з підрозділами Збройних сил України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обласними державними адміністраціями здійснюються заходи щодо вдосконалення інженерного облаштування державного кордону. До виконання завдань залучається різна землерийна техніка (екскаватори різних класів, машини для риття котлованів МДК-3, полкові землерийні машини ПЗМ-2)", - йдеться в повідомленні.

Крім того, з метою ускладнення переміщення через кордон техніки здійснюються заходи по влаштуванню інженерних загороджень на загрозливих напрямках: ровів шириною 3×2 м - 109,9 км, інженерних загороджень з колючого дроту, пакетів малопомітних перешкод - 51,9 км

У ДПС розповіли, що вже обладнані наступні позиції для оборони кордону: 465 окопів, у тому числі в пунктах пропуску - 130; 11,95 км траншей, у тому числі в пунктах пропуску - 1,6 км; 112 бліндажів (перекритих щілин); 235 захисних стінок і 29 блокпостів.

У відомстві зазначили, що заходи з інженерного облаштування кордону тривають і постійно удосконалюються.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся