ua ru

На Форекс: У фунта може з'явитися привід для зростання в район 1,64

Як зазначає директор департаменту аналітики "Альфа-Форекс" Андрій Діргін, опубліковані в п'ятницю переглянуті дані про темпи зростання американської економіки в II кварталі остаточно переконали ринок в тому, що вона відчуває себе цілком непогано. На цьому тлі долар знову завершив торги на позитивній ноті. Пара євро/долар на ринку Форекс знову оновила мінімум, закрившись на позначці 1,2682. Пара фунт/долар теж розгубила все зароблене, завершивши тиждень на 1,6239. Пара долар/ієна на Форекс піднялася вище рівня 109,20.

З європейської статистики сьогодні увагу варто звернути на дані про індекс споживчих цін Німеччини. Очікується, що він відобразить зниження цінового тиску. Таким чином, загроза тривалого періоду низької інфляції буде зберігатися, що посилить побоювання втручання ЄЦБ з метою стимулювання економіки і посилення інфляції. Все це може продовжити чинити тиск на загальноєвропейську валюту на ринку Форекс, особливо напередодні чергового засідання ЄЦБ щодо монетарної політики та прес-конференції Маріо Драгі, які відбудуться в найближчий четвер.

Пара фунт/долар на ринку Форекс на поточному тижні може отримати нарешті каталізатори. Увагу варто звернути на дані щодо ділової активності в будівельному та промисловому секторах, а також у сфері послуг. За умови що цифри будуть досить сильними, посиляться очікування більш активного відновлення британської економіки, що може нарешті дати фунту привід для зростання в район 1,64.

Сьогодні ні Японія, ні США не публікують цікавих звітів. Тому не виключено, що пара ієна/долар на Форекс буде демонструвати досить стриману динаміку. І навіть цілком можливий черговий відкат в район 108,70. Але вже у вівторок з'явиться блок японської статистики, який, опинившись досить слабким, може посилити очікування додаткового стимулювання економіки Банком Японії ще протягом поточного року, що чинитиме додатковий тиск на ієну. З американських звітів увагу традиційно привернуть дані про ринок праці, опубліковані в п'ятницю.