ua ru

На Форекс: Пара євро/долар може спробувати продовжити зростання

Американські звіти, опубліковані в середу, виявилися недостатньо сильними. В результаті, долар поніс втрати по відношенню до більшості супротивників. Євро на ринку Форекс зміг закріпитися вище рівня 1,25, зазначивши локальний максимум на 1,2534. Фунт піднявся в район рівня опору 1,58. Пара долар/ієна на Форекс подолала підтримку на 117,70 і знизилася до 117,30. Основне розчарування викликали дані по ринку праці. Число первинних звернень за посібником з безробіття за звітний тиждень зросла до 313 тис. Таким чином, ситуація, якщо і не є патовою, то все ж свідчить про невиправдану оптимізмі з боку Федрезерву в оцінці перспектив даного сектора. Не додав приємних хвилин долара і звіт по продажах на первинному ринку житла, які продемонстрували падіння.

Сьогодні будуть опубліковані дані по зайнятості в Німеччині. Крім того, увагу варто звернути на звіт за індексом споживчих цін в найбільшій економіці єврозони. За умови, що перший просигналізує про скорочення числа безробітних, а другий відобразить посилення цінового тиску, пара євро/долар на ринку Форекс може спробувати продовжити зростання. Первинною метою стане позначка 1,2540, прорив якої відкриє шлях далі вгору до 1,26. Це тим більш можливо в умовах "тонкого ринку", в США сьогодні вихідний у зв'язку зі святкуванням Дня Подяки.

Після того, як Штати опублікували не найсильнішу статистику, ринок згадав, що уточнені дані за темпами зростання британської економіки залишилися непересмотренными. І це додало оптимізму фунту, який все ж зміг розвинути висхідний рух. На сьогоднішній день цікавої статистики календар Великобританії не містить. Тому пара фунт/долар на Форекс може демонструвати досить стримані рухи в межах встановленого діапазону.

Пара долар/ієна на ринку Форекс знизилася в район рівня 117,30. В цілому, для активного падіння, крім перекупленності пари, особливих причин немає. Вихідний в США тягне за собою відсутність звітів. До того ж, ринок, можливо, віддасть перевагу підготуватися до блоку макростатистики з Японії, публікується завтра рано вранці. Поки ж не варто виключати відновлення зростання до позначки 117.70, вважає директор департаменту аналітики "Альфа-Форекс" Андрій Діргін.