М.Томенко та А.Кожем"якін просять ГПУ перевірити факти можливої фальсифікації документів довкола "Венко Прикерченська ЛТД".

Народні депутати України від БЮТ Микола Томенко та Андрій Кожем"якін звернулися до Генерального прокурора України Олександра Медведька з проханням перевірити факти щодо можливої фальсифікації документів стосовно представників компанії “Венко Прикерченська ЛТД". Про це повідомляє прес-служба БЮТ. Зокрема, йдеться про факти, оприлюднені в програмі “Попередження", яка вийшла в ефір 30 червня 2008 р. о 20.05 на Першому національному каналі та була присвячена ситуації довкола компанії. У програмі були наведені матеріали та інтерв"ю, в яких йдеться про недостовірність інформації щодо осіб, які значаться представниками компанії “Венко Прикерченська". М.Томенко та А.Кожем"якін звертають увагу генерального прокурора на можливу фальсифікацію з установчими документами компанії “Венко Прикерченська" та просять перевірити факти, наведені у зазначеній програмі державного телеканалу. “Оскільки останнім часом “справа “Венко" набула загальнонаціонального розголосу та вже неодноразово йшла мова про можливі корупційні дії навколо цієї структури, вважаємо за необхідне якомога скоріше прояснити ситуацію з можливою фальсифікацією документації компанії “Венко", - зазначив М.Томенко.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся