ua ru

М.Томенко: Є два варіанти: або прагматична коаліція "одноразового використання", або дострокові вибори.

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко не бачить можливості створення у парламенті ідеологічної коаліції, яка буде системно діяти тривалий час. Про це він заявив в ефірі радіо "Ера-Fm", передає прес-служба секретаріату віце-спікера.

"Під одноразовим використанням я розумію те, що, швидше за все, повна згода у такій коаліції буде лише при голосуванні за формування уряду та низку ключових призначень, натомість, при розгляді законопроектів, в залежності від їх ідеологічного спрямування, ця коаліція не буде діяти стабільно і системно", - сказав він.

На думку М.Томенка, коли мова йтиме про "світоглядні питання гуманітарного характеру, частина депутатів "Нашої України" їх не буде підтримувати, натомість 226 голосів забезпечить фракція комуністів, в економічних питаннях синхронне голосування буде забезпечене Партією регіонів, блоком Литвина, "Нашою Україною" тощо.

Водночас, М.Томенко наголосив, що за будь-яких обставин мало вірить у те, що нинішній склад парламенту пропрацює весь термін, відведений йому до 2012 року.