М.Азаров: Україна готова активізувати співробітництво з Казахстаном в газовій та космічній сфері.

Україна готова активізувати співробітництво з Казахстаном в газовій, транзитній, космічній сферах, в галузі високих технологій тощо. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з діючим головою ОБСЄ - міністром закордонних справ Казахстану Канатом Саудабаєвим, повідомляє прес-служба уряду.
За словами М.Азарова, зараз відновлюється робота міжурядової Українсько-Казахської змішаної комісії з питань економічного співробітництва, яку від української сторони очолюватиме перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв. М.Азаров підкреслив, що комісія працюватиме над розробкою так званої "дорожньої карти" україно-казахських відносин. "Така комісія чітко визначатиме орієнтири співпраці як на сьогоднішній день, так і на перспективу", - відзначив прем'єр-міністр України.
У свою чергу К.Саудабаєв зауважив, що Україна для Казахстану є стратегічним партнером. Також він підкреслив, що Казахстан готовий поглиблювати співпрацю з Україною за всіма напрямками.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся