Н.Азаров незадоволений тим, як С.Тігипко і А.Клюєв протидіють зростанню цін.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров незадоволений тим, як віце-прем'єри Сергій Тігипко і Андрій Клюєв протидіють зростанню цін. Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Уряд повинен зробити все від нього залежне для зміцнення позитивних тенденцій та послідовного подолання негативних факторів. Особливе занепокоєння викликає спроба окремих власників використати своє монопольне становище або картельні домовленості для підвищення цін. Я хочу нагадати всім, що цінова стабільність, особливо зараз, є важливою умовою позитивних змін в економіці і соціальній сфері, а головне - для подальшого економічного зростання. Тому звертаю увагу А.Клюєва і С.Тігіпка, на недостатність заходів, які вони вживають, щоб забезпечити стабільність цінової ситуації", - сказав М.Азаров. Він також запевнив, що "уряд буде  використовувати всі наявні можливості для утримання цінової ситуації в інтересах суспільства".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся