МВС розслідує можливе побиття учасника знесення пам'ятника Леніну у Харкові

НовиниНадзвичайні події    07.10.2014 - 14:32
Міністерство внутрішніх справ розслідує можливе побиття учасника знесення пам'ятника Леніну у Харкові.

Міністерство внутрішніх справ розслідує можливе побиття учасника знесення пам'ятника Леніну у Харкові. Про це радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко написала у своєму Facebook.

"По соцмережам прямо зараз активно розганяється відео під кодовою назвою "Харків злився ...????!". На відео в темряві, якісь люди б'ють і погрожують одній з осіб, які нібито брали участь у знесенні пам'ятника Леніну у Харкові. Міліцією перевіряється цей факт і обчислюється, з якого джерела почався розгін відео. Не виключено, що це постановочне відео або що воно зняте на території підконтрольній терористам, а особа, яку б`ють, не має відношення до знесення пам'ятника Леніну у Харкові. Якщо будуть якісь додаткові факти або інформація, то я про це повідомлю", - написав Геращенко.

Нагадаємо, увечері 28 вересня 2014 р. в Харкові група людей, велика частина з яких представники партії "Свобода" та фанатів футбольного клубу "Металіст", звалила пам'ятник Леніну на площі Свободи.

Міліція за даним інцидентом спочатку відкрила, але відразу закрила кримінальне провадження. Приводом для закриття справи стало розпорядження голови Харківської обласної адміністрації Ігоря Балути.

On Top