ru ua

МВС почало кримінальне провадження за фактом незаконного втручання нардепів у діяльність міліції

МВС почало кримінальне провадження за фактом незаконного втручання народних депутатів України Арсенія Яценюка та Геннадія Москаля у діяльність правоохоронних органів, повідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, що 30 березня на спецлінію 102 УМВС України в Чернівецькій області від Яценюка надійшло повідомлення про те, що під час зустрічі з виборцями в м. Чернівці за ним здійснювалось зовнішнє спостереження.

"Заява народного депутата України Яценюка зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області. За результатами її розгляду буде прийнято рішення згідно чинного законодавства", - зазначає МВС.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Шевченківського РВ якою було встановлено, що дійсно в м. Чернівці проводилися заходи працівниками УМВС в Чернівецькій області на службовому транспортному засобі.
Ці заходи не були пов'язані з діяльністю народних депутатів.

"Крім цього встановлено, що працівників міліції в службовому автотранспорті заблокували невідомі особи на двох легкових автомобілях марок "Шкода" та "Тойота". Після чого, ці особи викликали народних депутатів України Арсенія Яценюка та Генадія Москаля. Депутатами було оглянуто службовий автомобіль, в тому числі і багажне відділення, в якому знаходились предмети та речі. Також народними депутатами був проведений особистий обшук працівників міліції", - зазначає МВС.

За даними обставинами зібрані матеріали, які зареєстровані в журналі єдиного обліку Шевченківського РВ і за фактом незаконного втручання в діяльність правоохоронних органів розпочато кримінальне провадження, яке введене в єдиний реєстр досудових розслідувань за ст.343 ч.1 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу).

Слідство у кримінальному провадженні триває.

Читайте також: "Батьківщина" заявляє про стеження за Арсенієм Яценюком у Чернівцях