ru ua

У МВС хочуть кваліфікувати вибух під Радою як теракт

У МВС хочуть кваліфікувати вибух під Радою як теракт Фото: наслідки вибуху під Радою

Антон Геращенко повідомив, що планується відкрити справу за статтею 258 КК

У Міністерстві внутрішніх справ (МВС) хочуть кваліфікувати вибух гранати під будівлею Верховної Ради як теракт. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України, член колегії МВС Антон Геращенко.

"Буде розпочато кримінальне провадження за статтею 258 Кримінального Кодексу україни "Терористичний акт", - повідомив він.

Нагадаємо, під будівлею Верховної Ради сьогодні, 31 серпня, після прийняття в першому читанні змін до Конституції почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцями.

В ході мітингу під будівлею парламенту агресивно налаштовані активісти почали штурм парламенту, потім під Радою пролунало ряд вибухів, була кинута бойова граната. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в ході заворушень постраждали 90 осіб. Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що, за його інформацією, були жертви. Однак підтвердження цього ще немає.

За словами Аваков, міліція затримала вже 30 учасників зіткнень під верховною Радою, в тому числі, людину, що кинула бойову гранату.