МВС Єгипту: Теракт в Александрії міг зробити смертник

НовиниНадзвичайні події    01.01.2011 - 13:15

Вибух біля християнської церкви в єгипетській Александрії міг бути здійснений терористом-смертником. Таке припущення висловив представник міністерства внутрішніх справ (МВС) Єгипту під час огляду місця злочину, передає РБК з посиланням на місцеві ЗМІ.
Зазначимо, що число жертв вибуху зросла до 21 особи.
Раніше сьогодні повідомлялося, що в м. Александрії підірвана християнська церква, загинули дев'ять парафіян, більше 40 осіб отримали поранення. Встановлено, що вибуховий пристрій було розміщено в припаркованій неподалік від церкви машині, який спрацював якраз тоді, коли в храмі зібралися віруючі з нагоди новорічної меси. Загалом захід відвідали 1 тис. чоловік.
Незабаром після події християни влаштували бійки з поліцією, а також увірвалися в мечеть, розташовану поблизу від церкви, влаштувавши бійки з мусульманами. Так вони висловили невдоволення подією.
Офіційно поки жодне терористичне угрупування не взяло на себе відповідальність за теракт. Раніше "Аль-Кайєда" погрожувала підривати єгипетські християнські церкви. Більшість єгиптян сповідують іслам, проте місцеві християни (копти) складають 10% населення країни.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top