ru ua

МВС Донецької області викликала на допит 7 представників "керівництва" ДНР

МВС Донецької області викликала на допит 7 представників "керівництва" ДНР Фото: ДНР

МВС зазначає, що зазначені особи можуть бути засуджені заочно

ГУ МВС України в рамках досудового розслідування викликає на допит 7 "міністрів" та керівників інших структур так званої Донецької народної республіки (ДНР). Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

"Згідно з чинним законодавством організатори терористичних ланок самопроголошеної республіки, які переховуються на окупованій території, можуть бути засудженими заочно. Обвинувачені або підозрювані в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, у встановленому законом порядку будуть викликати на допити за допомогою ЗМІ", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, на допит викликані "голова пенсійного фонду" ДНР Галина Сагайдакова, "міністр зв'язку" ДНР Микола Хардиков, "міністр вугілля та енергетики" ДНР Євген Файницький, "міністр агропромислової політики та продовольства" ДНР Максим Савенко, "глава адміністрації" ДНР Куйбишевського та Київського районів Донецька Іван Приходько, "заступник генерального прокурора" ДНР Марія Подсушная та "міністр економіки" ДНР Євгена Самохіна.

Нагадаємо, в самопроголошеної "Донецької народній республіці" (ДНР) ще не вирішили, коли проведуть місцеві "вибори" - 18 жовтня або 1 листопада, точна дата буде названа протягом тижня.