Сміттєспалювальний завод "Енергія" має радикально змінитися, - КМДА

НовиниЕкономіка    11.08.2016 - 15:50

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв відвідав із робочим візитом сміттєспалювальний завод "Енергія", який наразі перебуває на плановому ремонті. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

"За останні три роки спільними зусиллями міської влади, ПАТ "Київенерго" та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, завод вдалося осучаснити. Однак на досягнутому зупинятися зарано: ми працюємо над тим, аби залучити державні кошти для облаштування сучасної системи очищення газів", – наголосив Петро Пантелеєв.


За його даними, наразі міська влада розглядає питання  щодо встановлення турбіни для вироблення електроенергії, в результаті чого фактично за два-три роки завод має наздогнати європейські стандарти.

Цього року заплановано ремонт бункеру твердих побутових відходів, де передбачено замінити близько 10 тонн металевих конструкцій, відремонтувати трубу димових газів, дренажну систему бункера та електрофільтр. Усього з 2011 року у модернізацію заводу "Енергія" було інвестовано близько 50 млн грн.

Пантелеєв також зауважив, що всі заплановані профілактичні роботи будуть зроблені вчасно, і вже у вересні завод запрацює на повну потужність, що дозволить зменшити навантаження на сміттєвий полігон №5.

За даними прес-служби, завдяки роботі заводу зменшується обсяг захоронення сміття, а у процесі сміттєспалювання виробляється теплоенергія, достатня для зимового забезпечення опаленням мешканців 200 багатоповерхівок або літнього гарячого водопостачання 300 будинків.

On Top