ru ua

Москаль повідомив про загибель в ДТП бійців "Правого сектора", причетних до стрілянини в Мукачево

Москаль повідомив про загибель в ДТП бійців "Правого сектора", причетних до стрілянини в Мукачево Фото: Геннадій Москаль

Легковик з бійцями ПС зіткнувся з військовим автомобілем

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль повідомив про те, що два бійця "Правого сектора", причетних до стрілянини в Мукачево 11 липня, загинули в ДТП у Дніпропетровській області. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Москаля.

"8 вересня о 5.45 ранку в Покровському районі Дніпропетровської області поблизу бази "Правого сектора" сталася аварія, в результаті якої загинули кілька людей. Легковик з представниками "Правого сектора", які, як встановила подальша експертиза, були в нетверезому стані, врізався у військовий автомобіль з бійцями військової частини 1402. В результаті аварії двоє військовослужбовців в. ч. 1402 загинули на місці. Крім них на місці загинув один представник "Правого сектора", а ще один отримав важкі травми. Як з'ясувалося згодом, обидва представники "ПС" брали участь в подіях 11 липня в Мукачеві і ховалися в Дніпропетровській області від правоохоронців", - йдеться в повідомленні.

За повідомленням Москаля, загиблого представника ПС поховали як невідомого, а травмованого Романа Копосовича доставили у Дніпропетровську обласну лікарню ім. В. Мечникова, де він перебував під вигаданим прізвищем як житель Рівненської області, а 14 вересня він помер від отриманих під час аварії травм.

Нагадаємо, раніше Москаль повідомляв, що бійці "Правого сектора", які брали участь у подіях в Мукачево Закарпатської області 11 липня, ховаються під Дніпропетровськом на базі ДУК.