Moody's планує знизити сьогодні рейтинги найбільших іспанських банків

Міжнародне рейтингове агентство Moody's планує знизити рейтинги найбільших іспанських банків у понеділок, повідомляє телеканал "Россия 24".

За даними агентства Bloomberg, яке посилається на іспанське видання Expansion, Moody's оголосить про погіршення кредитних рейтингів після закриття американських торговельних майданчиків.

Уникнуть пониження рейтингу лише кілька найбільших банків країни, включаючи Banco Santander, Banco Bilbao Vizcaya Argentaria і CaixaBank.

Нагадаємо, в травні Moody's понизило рейтинги 16 іспанських банків, серед яких були Santander і BBVA. Втрати кредиторів склали від однієї до трьох ступенів надійності. Так, 7 банкам агентство залишило "негативний" прогноз, а для 9 зниження склало три ступені за рейтинговою шкалою.

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой під час сьогоднішнього виступу зазначив, що для спасіння банківського сектора країні терміново потрібна фінансова допомога, яку уряд пустить на рекапіталізацію банків.

Офіційний запит був поданий сьогодні до Брюсселя. При цьому в листі не вказується точна сума, необхідна на порятунок банківської системи країни. Між тим, за словами деяких інсайдерів, мова може йти про 60-100 млрд євро. Ставка за новими кредитами від міжнародних кредитних установ складе 3-4%.

"Маю честь написати вам від імені уряду Іспанії з метою офіційно запросу фінансової підтримки для рекапіталізації банків Іспанії", - написано в листі міністра економіки Іспанії Луїса де Гіндоса, відправленого Єврогрупи.

Міністр економіки Іспанії Луїс де Гуіндос пізніше повинен виступити з промовою, присвяченою антикризовим заходам проблемної держави. На порядку денному стоять питання скорочення дефіциту бюджету одночасно з порятунком банківської системи Іспанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся