Мітинг в Афінах: поліція застосувала газ і гранати проти демонстрантів

Мітинг в Афінах: поліція застосувала газ і гранати проти демонстрантів
Фото: учасники "контрмітингу" в Афінах (twitter.com/th1an1)

Зіткнення в столиці Греції почалися після акції протесту проти назви "Македонія"

У столиці Греції Афінах поліція застосувала сльозогінний газ і світлошумові гранати для розгону демонстрантів, які протестували проти використання назви "Македонія" сусідньою країною. Про зіткнення в грецькій столиці повідомляє Greek Reporter.

Зазначено, що одночасно в місті пройшов "контрмітинг", участь у якому взяли анархісти і прихильники ліворадикальних угруповань, що звинувачують організаторів антимакедонського мітингу в націоналізмі.

Як повідомляється, пізніше учасники "контрмітингу" почали закидати поліцію пляшками із запальною сумішшю, у відповідь на що сили правопорядку застосували сльозогінний газ і світлошумові гранати.

Мітинг у центрі Афін був пов'язаний із невдоволенням, яке в Греції викликає назва Македонії. Греки наполягають на тому, що ця країна не має спільного з історичною Македонією, що входить до складу Греції в якості провінції. Конфлікт двох країн через назву держави призвів до того, що на міжнародному рівні Македонію часто називають Колишня югославська республіка Македонія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в столиці Греції Афінах близько 1,5 мільйона людей зібралися на акції протесту проти використання назви "Македонія" сусідньою країною.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся