ua ru

Зареєстровано майже 6 тисяч випадків захворювання новим коронавірусом

Зареєстровано майже 6 тисяч випадків захворювання новим коронавірусом Ілюстративне фото (twitter com chubailiang)

Загинули, за останніми даними, 132 людини

Уханьський коронавірус з Китаю продовжує поширюватися, вже зафіксовано близько 6000 випадків захворювання. Про це передає CNN.

Згідно з останніми даними, щонайменше 132 людини загинули. За межами Китаю в 17 місцях зареєстровано понад 70 підтверджених випадків захворювання, у тому числі не менше п'яти у США.

Також в Канаді зафіксований третій випадок зараження коронавірусом нового типу. Заражений - чоловік, який минулого тижня повернувся у Ванкувер з китайського міста Ухань, де спочатку спалахнув вірус. Відзначається, що він ізольований. Раніше повідомлялося про зараження подружньої пари, яка прибула до канадського міста Торонто з китайського Уханя.

Центри США по контролю і профілактиці захворювань посилили заходи безпеки при поїздках в Китай, піднявши їх до найвищого рівня. Кілька країн, у тому числі США і Японія, вивозять своїх громадян з Уханя. Майже 60 мільйонів осіб перебувають під частковим або повним блокуванням у містах Китаю.

Нагадаємо, у Франції підтвердили четвертий випадок зараження новим коронавірусом. Турист з Китаю був госпіталізований в Парижі важкому клінічному стані.

Мер Уханя Чжоу Сяньван, де відбувся перший спалах коронавірусу 2019-nCoV, заявив, що планує подати у відставку.