МОЗ сприятиме переведенню Київського центру трансплантації кісткового мозку з місцевого на держбюджет, - З.Митник.

Міністерство охорони здоров'я України сприятиме переведенню Київського центру трансплантації кісткового мозку з місцевого на державний бюджет. Про це під час відвідин закладу заявив міністр охорони здоров'я Зіновій Митник, повідомляє прес-служба відомства.
"МОЗ України буде сприяти тому, аби перевести центр на державне фінансування. Адже на міський бюджет забезпечення такого центру фінансами становить значне навантаження. А ми не можемо зволікати, адже на рахунку здоров'я людей, кожен день ми можемо врятувати чиєсь життя і ми не маємо морального права нехтувати таким шансом", - заявив З.Митник.
Нагадаємо, Київський центр трансплантації кісткового мозку відкрито у квітні 2000 р. З 2001 р. до 2008 р. в Київському центрі трансплантації кісткового мозку виконано 292 трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин, в тому числі 6 алогенних від родинного донора.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся