МОЗ: Вісім працівників "Дніпросталі" госпіталізовані з харчовим отруєнням

Понеділок 09 липня 2012 12:34

До інфекційного стаціонару лікарні м. Дніпропетровськ 7 липня госпіталізовано вісім працівників ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь" з харчовим отруєнням. Перебіг захворювання - середньої важкості. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я за інформацією Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Крім госпіталізованих, у ході розслідування виявлено ще 12 осіб з кишковими розладами. Останні від госпіталізації відмовились, їм надані рекомендаціїї щодо лікування.

Усі захворілі харчувались в їдальні заводу. При епідеміологічному обстеженні, яке проводилось фахівцями міськрайСЕС встановлено, що всі потерпіли вживали одне із двох меню. Загальною стравою, яку вживали всі особи, у яких спостерігається клініка кишкового захворювання, була закуска "оселедець під овочами".

Обіди для працівників металургійного заводу "Дніпросталь" 6 липня готувались у їдальні ПП Макаров, яка розташована на території радіозаводу.

За даними попереднього опитування, у нічну зміну харчувалось 94 працівники.

За фактом отруєння проведено комплексне обстеження роздаткової заводу "Дніпросталь" та їдальні радіозаводу.
Відібрано 9 проб харчових продуктів та страв, питна вода, комплексні змиви, але закуску "оселедець під овочами", у зв'язку з відсутністю, для досліджень відібрати не вдалося. За епідемічними показами обстежено працівників їдальні та проведено заключну дезінфекцію.

"У зв'язку з тим, що з держсанепідслужбою не було погоджено місце приготування та умови транспортування страв на металургійний завод "Дніпросталь", до адміністративної відповідальності притягнуто приватного підприємця, який забезпечував роботу їдальні, винесено постанову про тимчасову заборону функціонування їдальні.

По факту масового отруєння працівників проінформовано міську та районну прокуратуру. Заходи по локалізації інфекції тривають", - зазначили в МОЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Одеській обл. сталося отруєння 45 працівників підприємства при проведенні сільськогосподарських робіт із застосуванням хімічних препаратів на виноградниках.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся