Мінтрансзв"язку разом з німецькими та австрійськими експертами розробить концепцію транспортної політики України до жовтня 2010 р.

Мінтрансзв"язку України разом з німецькими та австрійськими експертами розробить концепцію транспортної політики України до жовтня 2010 р. Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції керівник проекту міжнародної технічної допомоги Twinning від України Ігор Урбанський, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, концепція транспортної політики буде розроблена в рамках реалізації в Україні проекту Twinning (підтримка та впровадження транспортної політики в Україні), що реалізується у співробітництві між німецьким федеральним міністерством транспорту, будівництва та міських справ, австрійським федеральним міністерством транспорту, інновацій та технологій і Мінтрансзв"язку України. Проект реалізується за кошти ЄК і його бюджет складає 1 млн євро. За його словами, передбачається гармонізація українського транспортного законодавства та реформування залізничного, морського, річкового та авіаційного транспорту. За словами міністра транспорту та зв"язку Йосипа Вінського, міністерство планує створити конкурентне середовище на ринку послуг транспорту та зв"язку. "Ключова політика нашого міністерства, - щоб транспортна мережа України була максимально адаптована до стандартів і норм, які діють в ЄС", - повідомив він.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся