Мінтрансзв'язку: В Україні кількість загиблих на авіаційному транспорті у 2009 р. зменшилася на 66% у порівнянні з 2008 р.

В Україні кількість загиблих на авіаційному транспорті у 2009 р. зменшилася на 66% у порівнянні з 2008 р., повідомляє прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку України. Кількість інцидентів також зменшилася на 21,5%, а серйозних інцидентів ‑ на 25%.

В Україні за 2009 р. при експлуатації цивільних повітряних суден сталося чотири катастрофи (зокрема, дві - з приватними повітряними суднами, що не внесені до державного реєстру цивільних повітряних суден України), дві аварії та дев'ять серйозних інцидентів.

Крім того, у минулому році спеціалісти Державіаадміністрації провели 186 інспектувань на реєстрацію та понад 400 інспектувань технічного стану повітряних суден авіації загального призначення. За результатами перевірок складено 25 протоколів про адміністративні правопорушення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся