Мінтрансзв'язку: Суттєвих порушень у функціонуванні об'єктів транспортного комплексу через погіршення погодних умов на території України не сталося.

За оперативними даними, станом на 09:00 11 січня 2010 р. суттєвих порушень у функціонуванні об'єктів транспортного комплексу та зв'язку - залізничного, авіаційного, морського, автомобільного транспорту, метрополітену та підрозділів Держспецтрансслужби - через погіршення погодних умов на території України не сталося. Про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорта та зв'язку України.

 

 

Проїзд на дорогах загального користування України, включаючи гірські перевали, забезпечено. Станом на ранок покриття на автодорогах державного значення в більшості областей - мокре, в Чернігівській області - снігова каша.

На дорозі Т-27-03 Гончарне - Ялта через зсув грунту та каменепад введено тимчасові обмеження. Так, 10 січня о 12:00 на 14+000 км дороги Т-27-03 Гончарне - Ялта стався    каменепад, а близько 12:30  на 26+000 км цієї ж траси внаслідок сильних дощів стався зсув грунту, на проїзній частині дороги появились тріщини. Вказані ділянки дороги  огороджені, виставлені  попереджувальні дорожні знаки. Проїзд дозволено тільки легковому транспорту. Об'їзд здійснюється по дорозі Н-19 Ялта - Севастополь.

На зимовому утриманні доріг працює 387 робітників та 186 механізмів.

 

Щодо роботи морського та річкового комплексу, то протягом минулої доби Білгород-Дністровський морський торговельний порт працював з обмеженням по льоду, порт Скадовськ - з обмеженням через туман.

 

Через складні погодні умови протягом доби 10 січня було скасовано 116 автобусних маршрутів - у Житомирській, Сумській та Київській областях. Ще понад 100 автобусних рейсів прибували на станції призначення із запізненням.

 

Через відключення електроенергії не працює 39 АТС, унаслідок чого порушено зв'язок з 87 населеними пунктами Волинської і Чернігівської областей.    

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся