Мінпаливенерго і Житомирська ОДА переведуть на електроопалення низку будівель у Володарськ-Волинському районі обл.

Міністерство палива та енергетики України і Житомирська облдержадміністрація домовилися перевести на електричне опалення багатоповерховий житловий фонд і об'єкти соціальної сфери у Володарськ-Волинському районі Житомирської області. Про це РБК-Україна повідомив заступник голови Житомирської ОДА Володимир Дебой. За його словами, відповідну угоду між Мінпаливенерго України і обладміністрацією підписано у вівторок 2 лютого 2010 р. Документ передбачає впровадження електроопалення у 10 багатоповерхівках та об'єктах соціальної сфери Володарськ-Волинського району. "Даний район не газифікований. Підведення до газопроводу ускладнюється фінансовими причинами, бо це досить дорого. Тому у 2005 р. було прийнято рішення про переведення на електроопалення об'єктів комунальної та соціальної сфери" - сказав В.Дебой.
Він також повідомив, що підрядною організацією із запровадження електроопалення визначено ВАТ "Житомиробленерго", кошторисна вартість проекту складає 2 млн грн. За словами чиновника, фінансування буде здійснено за рахунок інвестиційної складової у тарифі на електричну енергію, яка приймається Нацкомісією з регулювання електроенергетики. "НКРЕ вже підготувала постанову про фінансування зазначеного проекту", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся