Мінський і нормандський формати себе вичерпали, - Жебрівський

Фото: Павло Жебрівський висловився щодо форматів переговорів
Фото: Павло Жебрівський висловився щодо форматів переговорів

На думку глави ДонОДА, пора переходити до виконання умов Будапештської угоди

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський переконаний, що переговори щодо вирішення конфлікту на Донбасі у мінському та нормандському форматах повністю себе вичерпали. Про це він заявив у своєму Facebook.

"Щодо мінських та нормандських форматів, моя позиція така: переговори в Бенувіль (регіон Нижня Нормандія), у Мілані та Мінську стали, по-суті, проміжними етапами. Вони себе вичерпали", - написав Жебрівський у соцмережі.

"Зрештою, ані Франція, ні Німеччина не брали на себе зобов'язань щодо гарантій нашої безпеки, коли ми добровільно-примусово позбулись третього за потужністю у світі ядерного арсеналу. Такі гарантії взяли на себе США та Великобританія (про третього "гаранта" - РФ - мовчу, бо вона нині поводить себе так, ніби перебуває у "стані неосудності", але це вже компетенція Міжнародного трибуналу)", - додав він.

На думку глави Донецької ОДА, у ситуації з Донбасом пора переходити до суті питання - виконання умов Будапештської угоди 1994 року.

"Україна свою частину угоди виконала на всі 100%. У Будапештській угоді прописано чітко: взамін за відмову від ядерного арсеналу США та Великобританія (ну, і Росія) гарантують Україні її незалежність, суверенітет на непорушність існуючих кордонів!" - наголосив Жебрівський.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що українська влада навмисно відмовилася від виконання політичної частини мінських угод щодо Донбасу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся