ru ua

Мінрегіонбуд України 25 березня проведе нараду щодо виконання програми з будівництва доступного житла.

Міністерство регіонального розвитку та будівництва України 25 березня проведе нараду за участю представників місцевих органів влади щодо виконання програми з будівництва доступного житла. Про це в ході засідання круглого столу в Києві заявив заступник міністра регіонального розвитку та будівництва Дмитро Ісаєнко, передає кореспондент РБК-Україна.
"25 березня нами буде представлено і, я сподіваюся, захищена програма з будівництва доступного житла і будуть виділені відповідні кошти ... ми також проведемо нараду, куди запрошені заступники голів облдержадміністрацій і архітектори, перед якими ми будемо ставити завдання місцевим адміністраціям щодо програми будівництва доступного житла", - запевнив Д.Ісаєнко.
З його слів, вже підготовлений указ Президента України, де прописані ці завдання для місцевих органів влади. "Ми сподіваємося, що Президент його одразу підпише", - підкреслив Д.Ісаєнко.
На думку Д.Ісаєнка, реалізація програми доступного житла вкрай важлива, оскільки кредитні іпотечні ставки в українських банках залишаються високими.
"Минулого тижня ми провели нараду з Нацбанком і представниками інших українських банків .. в поточному році точно так само складно буде отримувати кредити, оскільки Нацбанк не збирається зменшувати ставку на фінансування, що робить у результаті іпотечне кредитування практично нереальним", - заявив заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України.