Мінрегіон розробив порядок компенсації власникам гуртожитків, які передані територіальним громадам

Вівторок 10 липня 2012 14:25

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило проект постанови Кабінету міністрів "Про затвердження порядку надання суб'єктам господарювання, утвореним у результаті корпоратизації чи приватизації державних і комунальних підприємств, до статутного капіталу яких включені гуртожитки, компенсації за передачу цих гуртожитків у власність територіальних громад ". Текст проекту постанови опублікований на офіційному сайті Мінрегіону.

Порядок встановлює процедурні принципи розрахунку та надання власникам гуртожитків зазначеної компенсації. Проектом постанови передбачено, що розмір компенсації визначається на договірній основі, але не може перевищувати розміру компенсації, визначений відповідно вартості гуртожитків, яка враховувалася у статутних фондах власників на момент набуття права власності на них (приватизація, корпоратизація), з урахуванням її зменшення внаслідок нарахованого фізичного зносу і збільшення в результаті фактичних витрат власників на проведений капітальний ремонт за час перебування гуртожитків у їх власності (у разі наявності корпоративних прав держави в статутному капіталі таких суб'єктів господарювання та/або відповідних рад, які виступали засновниками господарських товариств, до статутного капіталу, що включені гуртожитки, розмір компенсації визначається пропорційно обсягу таких прав).

Виконавчі органи місцевих рад надають здійснені розрахунки розміру компенсації на розгляд власників гуртожитків протягом місяця з моменту отримання від власників інформації.

Визначений розмір компенсації оформлюється протоколом узгодження, який підписується посадовою особою виконавчого органу місцевої ради та власником гуртожитку (або уповноваженою ним особою).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся