Міноборони України, Генштаб Туреччини та Штаб верховного головнокомандувача НАТО в Європі домовилися про обмін даними про повітряну обстановку.

Міністерство оборони України, Генеральний штаб Збройних сил Турецької Республіки та Штаб верховного головнокомандувача об'єднаних збройних сил НАТО в Європі підписали меморандум стосовно обміну даними про повітряну обстановку, повідомляє прес-служба Міноборони України.
У відповідності до підписаного меморандуму, обмін даними про повітряну обстановку здійснюватиметься між командним пунктом повітряного командування "Південь" Повітряних сил ЗС України і Центром управління і сповіщення Військово-Повітряних сил Туреччини у місті Ерзурум.
Підписання цього Меморандуму надає можливість Україні обмінюватися з НАТО повітряною інформацією у визначених за взаємним погодженням районах, як на території України, так і суміжних з нею країнах-членах Альянсу і слугуватиме конкретним прикладом співпраці у сфері боротьби з повітряним тероризмом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся