Міноборони: Громадян України, які постраждали в ДТП у Білорусі, евакуюють на батьківщину на військовому літаку

НовиниНадзвичайні події    05.08.2013 - 18:46

Постраждалих у ДТП в Білорусії українських громадян евакуюють на батьківщину за допомогою реанімаційно-операційного літака Збройних Сил України Ан-26 "Віта". Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Сьогодні, 5 серпня, на виконання рішення начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України, екіпаж реанімаційно-операційного літака Ан-26 "Віта" дислокованої у Вінницькій бригади транспортної авіації Повітряних Сил під керівництвом льотчика першого класу полковника Олега Нечипорука вилетів з військового аеродрому "Гавришівка" в Бориспіль", - йдеться в повідомленні відомства.

Надалі військові льотчики вирушать до Вітебська для здійснення аеромедичної евакуації на Батьківщину українських громадян, які отримали важкі травми в результаті ДТП в кінці минулого тижня поблизу районного центру Орша (Вітебська область, Республіка Білорусь).

Слід зазначити, що це вже четверта за місяць місія аеромедичної евакуації важкохворих до лікувальних установ, яку здійснюватимуть військові льотчики.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: ДТП
On Top