Мінфін виділив кошти на придбання житла для 400 сімей загиблих учасників АТО

Міністерство фінансів України вже виділив кошти на придбання житла для 400 сімей загиблих учасників антитерористичної операції (АТО).

Міністерство фінансів України вже виділив кошти на придбання житла для 400 сімей загиблих учасників антитерористичної операції (АТО). Про це РБК-Україна повідомив заступник міністра фінансів України Володимир Матвійчук.

"За останніми даними, коли ми виділяли кошти на придбання житла, то в нас було загиблих військових 400 осіб. Сьогодні їх значно більше, там кожен день зростає кількість", - сказав Матвійчук.

За його словами, Мінфін вже виділив кошти на придбання житла для 400 сімей загиблих учасників АТО. Крім того, зараз членам сімей загиблих військових виплачується по 609 тис. грн.

"Було прийнято рішення за дорученням прем'єра, і ми виділили кошти для придбання житла для сімей тих, хто загинув в АТО. Ми платимо зараз членам сімей 609 тис. грн, хоч це не є компенсацією за втрату близьких, дітей", - зазначив Матвійчук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся