Мінфін США в жовтні продав акції General Motors ще на 1,2 млрд дол

Мінфін США продовжує продавати акції General Motors, і в жовтні від реалізації цих активів в казну надійшло 1,2 млрд дол. Про це повідомляє "Росія 24".

Всього ж уряд на поточний момент повернув 37,2 млрд дол. Нагадаємо, що на реструктуризацію автогіганта в 2009 р. було витрачено 51 млрд дол. Такі цифри містяться в звіті міністерства фінансів перед Конгресом США.

Скільки акцій було продано за звітний період і за якою ціною, не уточнюється.

Нагадаємо, що в розпал фінансової кризи в GM виникли серйозні проблеми і компанія оголосила себе банкрутом. Уряд надав системоформуючому підприємству допомогу і провів реструктуризацію, в обмін на це GM віддала владі 32% акціонерного капіталу.

Станом на вересень частка уряду в GM знизилася до 7,3%. В кінці минулого року General Motors викупила у Мінфіну свої акції на суму 5,5 млрд дол., після чого уряд оголосив про план позбутися від решти паперів протягом 15 місяців.

GM є одним з найбільших автовиробників у світі, компанії належать такі марки, як Baojun, Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Холден, Jiefang, Opel, Vauxhall і Wuling.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся