Мінфін має намір реалізувати першу серію казначейських зобов'язань для населення протягом двох місяців

Міністерство фінансів України має намір реалізувати першу серію казначейських зобов'язань для населення протягом двох місяців. Про це сьогодні заявив глава Мінфіну Юрій Колобов, передає кореспондент РБК-Україна.

"За найскромнішими нашими оцінками і прогнозами вже судячи з ситуації, яка є на ринку, ми можемо реалізувати першу серію досить швидко - протягом двох місяців. Процедура дострокового продажу легко описана і ціна буде змінюватися, котирування всі будуть вказуватися як на покупку, так і на продаж. Їх легко можна буде продати, це абсолютно ліквідний інструмент. Відсотки будуть змінюватися щодня", - сказав Колобов.

Нагадаємо, Мінфін сьогодні розпочав розміщення казначейських зобов'язань на пред'явника в документарній формі серії А обсягом 100 млн дол. з терміном обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 дол., з відсотковою ставкою 9,2% річних і сплатою купонів кожні шість місяців. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 23 дол. Казначейські зобов'язання випускаються двома серіями А і Б. Обсяг випуску кожної серії становить 100 млн дол. за номіналом. Казначейські зобов'язання наступної серії розміщуються після продажу попередньої.

Читайте також: Мінфін планує в IV кварталі 2012 р. здійснити держпозики на 6,9 млрд грн

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся