RU

Міліція порушила справу за фактом масового отруєння в Черкаській області

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння в Черкаській області.

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння в Черкаській області. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"За даним фактом слідчим відділом Черкаського РВ УМВС України в області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 241 КК України (забруднення атмосферного повітря). Досудове розслідування триває", - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що 26 вересня 2014 р. одне із сільськогосподарських товариств району в адміністративних межах Тубильцевского сільради проводило обробки сільгоспугідь хімічними засобами захисту рослин шляхом кроплення літаком з повітря.

Надалі, 1 жовтня поточного року в Черкаську центральну районну лікарню було госпіталізовано 11 жителів села Хрещатик з діагнозом "отруєння невідомою речовиною".

"В даний час проводяться необхідні слідчі дії на встановлення можливого причинного зв'язку між вказаними подіями", - мілині в прокуратурі.