ru ua

Міліція оновила фоторобот злочинця, який розстріляв у липні інкасаторів у Харкові

Міліція оновила фоторобот злочинця, який розстріляв у липні інкасаторів у Харкові Джерело фото:zik.ua

Співробітники харківської міліції склали оновлений фоторобот злочинця, який розстріляв інкасаторів у Харкові в липні ц.р. Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України в Харківській області.

Його прикмети: на вигляд 40-45 років, зріст 191-195 см, худорлявий, спортивної статури, волосся темне.

За оцінками фахівців, злочинець має спеціальну підготовку, або брав участь у бойових діях у "гарячих точках".

Слідчими встановлено причетність зброї, яку використовував зловмисник, до інших аналогічних злочинів, скоєних у Харкові з 2001 року.

"Цей факт свідчить про те, що чоловік, який розстріляв групу інкасаторів, має безпосереднє відношення до аналогічних розбійних нападів. Протягом 13 років невідомими зловмисниками скоєно 6 розбоїв, у результаті нападів загинули 8 співробітників міліції і 6 інкасаторів", - йдеться в повідомленні.

Міліція оновила фоторобот злочинця, який розстріляв у липні інкасаторів у ХарковіМіліція оновила фоторобот злочинця, який розстріляв у липні інкасаторів у ХарковіМіліція оновила фоторобот злочинця, який розстріляв у липні інкасаторів у Харкові

Нагадаємо, 17 липня у Харкові близько 19:00 на вул. Садовий проїзд невідомий чоловік відкрив вогонь з автоматичної зброї по автомобілю інкасаторів. Міліція порушила справу за фактом нападу, в результаті якого загинули 4 особи (водій, експедитор і два міліціонери). За інформацію про нападника на інкасаторів у Харкові оголошено винагороду в 1 млн грн.