МЗС викликав радника-посланника посольства РФ В.Лоскутова за співорганізаторство провокаційної акції щодо постачання зброї в Грузію.

Сьогодні до МЗС України викликано радника-посланника посольства Російської Федерації в Україні Всеволода Лоскутова. Про це повідомляє прес-служба МЗС. Російському дипломату висловлено рішучий протест у зв"язку з тим, що посольство РФ в Україні виступило співорганізатором відверто провокаційної антиукраїнської акції, проведення якої планувалося в готелі HYАTT м. Київ. Під час цього заходу мала відбутися демонстрація "відеосюжету" щодо військового конфлікту на території Грузії під провокаційною назвою "Искусство предательства". У відеоматеріалі, сфабрикованому російськими спецслужбами, все поставлено з ніг на голову: глядачеві, з-поміж іншого, нав"язується цинічне твердження про нібито участь громадян України у російсько-грузинському конфлікті, "незаконне постачання" Україною зброї до Грузії тощо. Викликають обурення дії посла РФ в Україні В.Черномирдіна та співробітників посольства, які мали намір взяти участь у цій ганебній акції та намагалися чинити тиск на адміністрацію готелю, що заборонила демонстрацію цієї фальшивки. Представнику посольства РФ заявлено, що такі кроки російської сторони є неприйнятними і несумісними із статусом дипломатичного представництва та загальновизнаними нормами міжнародного права, сказано в повідомленні.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся