МЗС України: В Римі затримано 40 українських мікроавтобусів без необхідних ліцензій на здійснення вантажних і пасажирських перевезень.

В Римі затримано 40 українських автотранспортних засобів без необхідних ліцензій на здійснення вантажних і пасажирських перевезень, повідомляє прес-служба МЗС України. За повідомленням посольства України в Італії в ході проведеного правоохоронними органами Італії рейду в районі самовільної стоянки українських мікроавтобусів у Римі було затримано близько 40 автотранспортних засобів з українськими реєстраційними номерами. В результаті проведеної перевірки компетентні органи країни виявили та задокументували відсутність у водіїв необхідних ліцензій (дозволів) на здійснення вантажних і пасажирських перевезень. Відповідно до італійського законодавства, зазначені правопорушення кваліфікуються як адміністративні, за що передбачене покарання у вигляді стягнення штрафу в розмірі 2 тис. євро. У разі відмови від сплати штрафу, автомобіль підлягає арешту з наступним судовим розглядом питання протягом 90 днів. На місце події прибули представники посольства України в Італії, завдяки втручанню яких вдалося досягти домовленості щодо застосування штрафних санкцій лише щодо 10 водіїв та негайного розблокування всіх затриманих українських автотранспортних засобів.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся