МЗС України продовжує роботу з доставки з України в Республіку Гаїті меддопомоги постраждалим від землетрусу.

 

Міністерство закордонних справ України у взаємодії з міжнародними партнерами продовжує роботу з опрацювання механізмів доставки з України до Республіки Гаїті мобільного шпиталю для надання медичної допомоги постраждалим від землетрусу. Про це повідомляє прес-служба МЗС України. Водночас, тримається на контролі питання евакуації громадян України з зони стихійного лиха та надання їм необхідної допомоги.

 

За останньою інформацією, 17 громадян України, що перебували на острові Гаїті, були перевезені з м.Порт-о-Пренс (Гаїті) до м.Нассау (Багамські острови) літаком, задіяним для доставки до Республіки Гаїті ісландської пошуково-рятувальної групи, що прибула для ліквідації наслідків землетрусу. Міністр закордонних справ України Петро Порошенко доручив посольству України в США проконтролювати подальше повернення наших співвітчизників та, в разі необхідності, надати їм всебічне сприяння і допомогу.

 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся