МЗС: Узгоджено алгоритм оформлення результатів робіт з інвентаризації землі та держвласності, переданих у користування ЧФ РФ.

28-29 травня ц.р. відбулося засідання робочої групи з питань інвентаризації земельних ділянок і державного майна України, переданих в користування Чорноморського флоту (ЧФ) Російської Федерації (РФ). Про це на прес-конференції повідомив прес-секретар МЗС України Василь Кирилич, передає кореспондент РБК-Україна. "Узгоджено алгоритм оформлення результатів робіт з інвентаризації, який буде затверджено 10 червня ц.р., досягнуто домовленість про передачу українській стороні таблиць нерухомості", - сказав він. В.Кирилич також повідомив, що 29 травня відбулося 7-е засідання україно-російської робочої групи із подолання наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася 11-12 листопада 2007 р. у Керченській протоці. "Оцінено хід виконання плану спільних дій з ліквідації наслідків аварії, обговорювалася неможливість повторення подібної аварії в принципі", - сказав він.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся