МЗС України вимагає від МЗС РФ забезпечити зустріч із затриманим українським режисером Сєнцовым

Міністерство закордонних справ України передало ноту тимчасовому повіреному у справах Росії в Україні Андрію Воробйову щодо негайного забезпечення зустрічі з затриманими громадянами України, в тому числі, з режисером Олегом Сєнцовим.

Міністерство закордонних справ України передало ноту тимчасовому повіреному у справах Росії в Україні Андрію Воробйову щодо негайного забезпечення зустрічі з затриманими громадянами України, в тому числі, з режисером Олегом Сєнцовим. Про це на брифінгу заявив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Сьогодні в Міністерство закордонних справ був викликаний тимчасовий повірений у справах Російської Федерації в Україні Андрій Воробйов, якому вручено чергову ноту щодо порушення російською стороною у випадку з затриманням згаданих громадян України положень консульської конвенції між Україною і Російською Федерацією і з вимогою негайно забезпечити реалізацію права консульської посадової особи на зустріч з українцями в місці їх утримання", - заявив Перебийніс.

За його словами, вже відбулася зустріч із затриманими українцями Олегом Сєнцовым, Олександр Кольченко, Олексієм Чернієм і Геннадієм Афанасьевим в Лєфортово представників неурядової організацією, зокрема громадської спостережної комісією м. Москви. Перебийніс зазначив, що за інформацією цієї організації, стан здоров'я наших громадян задовільний.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся