МЗС України рекомендує утриматися від поїздок до ряду провінції Таїланду через лихоманку Денге

Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям утриматися від поїздок до ряду провінції Королівства Таїланд у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненим збільшенням випадків захворювання на лихоманку Денге.

Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям утриматися від поїздок до ряду провінції Королівства Таїланд у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненим збільшенням випадків захворювання на лихоманку Денге. Про це повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

Зокрема, МЗС рекомендує утриматися від поїздок до провінцій Яла, Сонгкла, а також Убонратчатхані та Канчанабурі, де на сьогодні найчастіше фіксуються прояви цієї вірусної недуги.

Також українцям рекомендується проявляти підвищену обережність та консультуватися з медичними закладами з приводу можливих профілактичних заходів щодо запобігання зараження цією хворобою, а при виявленні перших ознак захворювання (озноб, головний біль, підвищена температура, ломота в тілі тощо) - невідкладно звертатися за медичною допомогою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся