ru ua

МЗС РФ повідомив Україну про припинення дії угод щодо ЧФ РФ

Міністерство закордонних справ Російської Федерації повідомило українську владу про припинення дій угод про перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

Міністерство закордонних справ Російської Федерації повідомило українську владу про припинення дій угод про перебування Чорноморського флоту Росії на території України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ.

Так, МЗС РФ повідомив Україну про припинення дії чотирьох міжнародних договорів: Угоди між РФ і Україною про параметри розділу ЧФ РФ від 28 травня 1997 року; Угоди між РФ і Україною про статус і умови перебування ЧФ РФ на території України від 28 травня 1997 року; Угоди між РФ і Україною про взаєморозрахунки, пов'язані з поділом ЧФ та перебуванням ЧФ РФ на території України від 28 травня 1997 року; Угоди між РФ і Україною з питань перебування ЧФ РФ на території України від 21 квітня 2010 року.

"Припинення дії вказаних вище міжнародних договорів не зачіпає фінансових зобов'язань, що виникли в період їх дії та підлягають погашенню та підтверджує готовність до того, щоб шляхом переговорів з українською стороною вирішити питання, пов'язані з практичними наслідками припинення їх дії", - йдеться в повідомленні.