Microsoft протягом року може почати офіційно ввозити в Україну приставки Xbox

Компанія Microsoft може почати офіційно ввозити в Україну приставки Xbox протягом найближчого року. Про це в інтерв'ю виданню AIN повідомив генеральний директор "Майкрософт Україна" Дмитро Шимків.

"На сьогоднішній момент 20% ринку ігрових консолей України становлять "сірі" консолі Xbox... Запускаючи Xbox на території України, ми повинні створити весь процес, який необхідний споживачу. Ми повинні запустити технічний сервісний центр, впровадити маркетингові кампанії. Це витратно. Частка Microsoft становить від 20% до 30% частки ринку виробництва ігор. Для нас важливо, щоб дистриб'ютори компаній Electronic Arts, Ubisoft та інших компаній були присутні на українському ринку і продавали наші ігри. Поки ми чекаємо кращих часів... Я думаю, що запуск Xbox в Україні можна очікувати протягом року", - зазначив Шимків.

Заснована в 1975 р. корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Компанія пропонує програмні продукти для ділового і особистого застосування. Одним з найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Office. Компанії належить інтернет-пошукач MSN, а також поштова служба Hotmail. У компанії, за даними на 2011 р., трудяться близько 90 тис. співробітників. Засновником і керівником Microsoft є Білл Гейтс. Він же є найбільшим акціонером компанії (володіє 8,7% акцій). Виконавчий директор Microsoft Стів Баллмер володіє 4,4% акцій компанії.

Читайте також: Україна потрапила в список найбільш лояльних до піратства країн

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся