Міжнародні резерви Китаю за 2009 р. виросли на 23,3% - до 2,4 трлн дол.

Міжнародні резерви КНР за минулий рік збільшилися на 23,3% і склали на кінець 2009 р. майже 2,4 трлн дол., передає агентство "Сіньхуа" з посиланням на повідомлення Народного банку Китаю.

При цьому в IV кварталі 2009 р. китайські золотовалютні резерви зросли на 126 млрд дол. -  станом на кінець вересня 2009 р. вони складали 2,273 трлн дол.

Міжнародні резерви КНР є найбільшими в світі. Їх структура складає державну таємницю, проте, за оцінками експертів, близько 70% золотовалютних резервів Китаю розміщено в доларових активах (переважно в казначейських облігаціях США і облігаціях американських федеральних агентств), інші - в євро, японських ієнах. Як вважається, останнім часом Китай також прагне нарощувати частку золота в своїх міжнародних резервах, оскільки в Пекіні побоюються, що ризикована фіскально-монетарна політика США призведе до значного падіння курсу долара і знецінення валютних резервів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся