Міжнародні спостерігачі виявили низку негативних факторів, які можуть вплинути на проведення виборів Президента в Україні.

Міжнародні спостерігачі виявили низку негативних факторів, які можуть суттєво вплинути на проведення чесних та прозорих виборів Президента в Україні, передає "Українське радіо". Голова міжнародної місії "Спостереження за виборами Президента України" Таскін Рахімбек заявила, що Центральна виборча комісія не встановила чіткої процедури щодо голосування поза межами дільниці, голосування за кордоном і внесення виборців до списку для голосування безпосередньо в день виборів. Таким чином створюються можливості для зловживань і маніпуляцій, сказала вона і зауважила, що незважаючи на те, що ЦВК працювала достатньо рівновіддалено від всіх кандидатів, більшість її рішень ухвалювалися за зачиненими дверима без присутності спостерігачів. Т.Рахімбек вважає, що затримка з фінансуванням також заважала роботі дільничних виборчих комісій, і висловила сумнів, що вони будуть готові до роботи і будуть ефективними у день виборів.

 

 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся